Lokalizacja i opis osiedla Krakowskie Zacisze

Lokalizacja osiedla

Krakowskie Zacisze to nowa inwestycja firmy DorHouse, która powstaje na granicy Krakowa i Skawiny. Osiedle znajduje się na ul. mjr Jana Żychonia wśród zabudowy jednorodzinnej, w intensywnie rozwijającej się części miasta. Duża ilość terenów zielonych, ogródki działkowe, a także elastycznie zaprojektowana przestrzeń zarówno w domach, jak i na całym osiedlu, sprawiają, że Krakowskie Zacisze jest idealnym do życia miejscem dla wszystkich, którzy poszukują własnego domu w bliskiej odległości od centrum Skawiny, oraz niedużej odległości od Krakowa (przystanek MPK, busów).

Mapa dojazdu do inwestycji

Opis osiedla

Osiedle składa się z 9 domów w zabudowie  szeregowej.  Dostępnych jest 6 segmentów skrajnych oraz 3 segmenty środkowe. Charakteryzuje je przestronna i prosta zabudowa. Architektura osiedla jest dogłębnie przemyślana i zaplanowana.

Inwestycja Krakowskie Zacisze ma charakter osiedla zamkniętego, ogrodzonego, z bramą wjazdową na pilota oraz domofonem. Do budynków prowadzi szeroka droga dojazdowa, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsca postojowe np. dla odwiedzających gości.  Każdy z budynków posiada podjazd z dwoma miejscami postojowymi. Zarówno droga dojazdowa jak i podjazdy przed budynkami będą oświetlone. Zaprojektowano również miejsca na kosze na śmieci oraz skrzynki pocztowe.

Całe osiedle wykonane jest z wysokiej klasy materiałów. Budynki są dobrze docieplone, zaizolowane oraz zaopatrzone w piece o dużej wydajności. Skutki tych działań odzwierciedlać będą niskie rachunki za gaz.