Wizualizacje wnętrz

Salon

Północna ekspozycja przestronnego salonu, sprawia, że w upalne letnie dni jest on schronieniem przed ostrymi promieniami słońca. Wielkość pomieszczenie to ok. 19 m2. Projekt przewiduje również miejsce pod kominek. Odpowiednio zaaranżowany salon z kominkiem będzie stanowił przytulne miejsce spotkań i relaksu dla całej rodziny. Kominek ociepli nowoczesne wnętrza lub podkreśli charakter tradycyjnego wystroju. Drzwi balkonowe stanowią przejście na nieduży taras oraz ogródek.

Salon z aneksem kuchennym

Funkcjonalne i estetyczne połączenie salonu z aneksem kuchennym pozwoli optycznie powiększyć  wnętrza

Klatka schodowa

Wygodna i przestronna klatka schodowa prowadzi z parteru na poddasze. Nowoczesne i modne rozwiązania aranżacyjne mogą w dużym stopniu podnieść funkcjonalność pomieszczeń (np. dodatkowy schowek pod schodami).

 

Łazienka – parter

Powierzchnia łazienki na parterze to ok. 3 m2. Zaprojektowano w niej kabinę prysznicową, wc, umywalkę oraz kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania. Ze względu na nieduże gabaryty kotła można go umieścić w szafce.

Sypialnia

Na poddaszu znajdują się dwa pokoje oraz sypialnia. Powierzchnia sypialni to ok. 15,05 m2. Przestronny, jasny pokój z dużym balkonowym oknem pozwoli na odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

Łazienka – poddasze

W łazience na poddaszu zostały zaprojektowane: wanna, wc, bidet oraz umywalka. Powierzchnia 5,5 m2 pozwala na swobodne poruszanie się po całym pomieszczeniu.