Domy w Bukowie

Jest to inwestycja 2 domów w zabudowie bliźniaczej, znajdujących się na pięknej, widokowej 10-arowej działce w Bukowie. Do każdego z domów przynależy 5 arów działki. Z tarasu rozciąga się widok na Kraków.

Buków to miejscowość w województwie małopolskim, położona na terenie Gminy Mogilany. Liczy około 700 mieszkańców i usytuowana jest na Pogórzu Wielickim, na grzbiecie Góry Mogilańskiej – w odległości ok. 18 km od  centrum Krakowa (4 km do Zakopianki). Wioska sąsiaduje z miejscowościami: Chorowice, Kulerzów, Radziszów i Skawina, a jej lokalizacja jest wyjątkowo malownicza. Teren Mogilańskiej Góry wznosi się ok. 400 m n.p.m., mieszkańcy mogą się więc cieszyć przepięknymi widokami, a nasza inwestycja została przemyślana dokładnie tak, żeby przyszli właściciele domów mogli w pełni skorzystać z uroków tego wyjątkowego położenia.

Inwestycja w Bukowie to niepowtarzalne miejsce – okazja, by zamieszkać nie tylko w funkcjonalnych domach, ale jednocześnie cieszyć się spokojem oraz bliskością natury bez konieczności męczących i długich dojazdów do dużego ośrodka miejskiego.