Krakowskie Zacisze

Krakowskie Zacisze to inwestycja, która powstała na granicy Krakowa i Skawiny. Osiedle znajduje się na ul. mjr Jana Żychonia wśród zabudowy jednorodzinnej, w intensywnie rozwijającej się części miasta. Duża ilość terenów zielonych, ogródki działkowe, a także elastycznie zaprojektowana przestrzeń zarówno w domach, jak i na całym osiedlu, sprawiają, że Krakowskie Zacisze jest idealnym do życia miejscem dla wszystkich, którzy poszukują własnego domu w bliskiej odległości od centrum Skawiny, oraz niedużej odległości od Krakowa (przystanek MPK, busów).

Osiedle składa się z 9 domów w zabudowie  szeregowej. Charakteryzuje je przestronna i prosta zabudowa. Architektura osiedla jest dogłębnie przemyślana i zaplanowana.   

Krakowskie Zacisze ma charakter osiedla zamkniętego, ogrodzonego, z bramą wjazdową na pilota oraz domofonem. Do budynków prowadzi szeroka droga dojazdowa, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsca postojowe np. dla odwiedzających gości

smart

Każdy z budynków posiada podjazd z dwoma miejscami postojowymi. Zarówno droga dojazdowa jak i podjazdy przed budynkami są oświetlone.